Contact

Contact met IMNetworks

Bezoekadres:
‘s Gravelandseweg 131
Hilversum

Postadres:
Postbus 231
1200AE Hilversum

IMNetworks is een enthousiast, jong bedrijf met een professionele en tegelijkertijd informele cultuur. Ons team staat altijd klaar om je van dienst te zijn. We geven graag advies over advertentiecampagnes en zijn natuurlijk te bereiken met vragen over de uitvoering daarvan.

Sales & Marketing
Het salesteam wijst de weg naar zowel standaardproducten als maatwerkoplossingen. Alles om jouw product of dienst optimaal onder de aandacht te brengen. Wordt het een eenvoudige banner of is het beter om een creatieve oplossing te kiezen? Samen komen we tot de juiste keuze.


Edo Povel
e edo.povel@imnetworks.nl
m 06 83 23 50 69
t 035 625 61 25


Floris Kalff
e floris.kalff@imnetworks.nl
m 06 46 73 33 26
t 035 625 61 23


Bob Siebeling
e Bob.Siebeling@imnetworks.nl
m 06 10 44 36 96
t 035 625 61 27

Back office
Het back office team is de ruggengraat van de uitvoering van jouw campagne. Zij zorgen ervoor dat de campagne goed draait, dat de resultaten nauwlettend in het oog worden gehouden en dat jij op de hoogte wordt gesteld van de voortgang. Kortom: zij zorgen dat jij de kwaliteit krijgt waar je op rekent.


Anna van den Bogert
e anna.van.den.bogert@imnetworks.nl
t 035 625 01 42


Stephanie Musters
e stephanie.musters@imnetworks.nl
m 06 12 80 66 21
t 035 625 61 21


Rianne Stokman
e rianne.stokman@imnetworks.nl
m 06 14 76 72 10
t 035 625 61 20


Nathalie Kroeske-Bos
e nathalie.kroeske.bos@imnetworks.nl
m 06 22 38 51 11
t 035 625 01 40

Algemeen Management


Michael Fros
e michael.fros@imnetworks.nl
m 06 20 59 73 45
t 035 625 61 22

Voor algemene informatie over IMNetworks kun je contact opnemen met één van onze medewerkers via het contactformulier.